Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

Apie mus

Įkūrėjos istorija

Pažintis su augalais mūsų šeimoje prasidėjo prieš 25 metus, gimus pirmajam sūnui. Domėdamasi, skaitydama ir ieškodama natūralių gydymo būdų maždaug prieš 20 metų atradau eterinius aliejus, visiškai netikėtai jiems patekus į mūsų namus. Greitai įsitikinau, kokia stipri galia slypi mažame gamtos lašelyje. Tai tapo mano gyvenimo būdu – su eteriniais aliejais ir keldavausi, ir eidavau miegoti, be eterinių aliejų neįsivaizdavau nė vienos dienos.

 

Jau augindama vaikus supratau, kokia tai vertinga priemonė kovojant su virusais, sloga ir kitais dažnai pasitaikančiais negalavimais. Tokia buvo ir mano patirtis – iš pradžių skeptiškai vertindama eterinius aliejus, nedrąsiai pradėjau juos tyrinėti ir bandyti stebėdama jų poveikį. Kaskart patvirtindavau sau ir šeimai, kad negalavimai praeina greičiau ir lengviau pasitelkiant šią gamtos dovaną. Taip jie tapo neatsiejama kasdienės rutinos dalimi, kaskart juos pritaikydavau vis plačiau. Dabar nė viena diena nepraeina be aromatingo, sveikatą skatinančio, kvapų mišinio, garinamo difuzoriumi, be kūno kremo, papildyto natūraliais, gamtos dovanojamais eteriniais aliejais, be mišinio su baziniu aliejumi nuo įvairių negalavimų – slogos, gerklės skausmo, kosulio, skaudančių raumenų ar bet kokių kitų nusiskundimų.

Mano šeima – ne tik vaikai, bet ir visas būrys šunų, karaliaujančių tiek namuose, tiek veislyne. Todėl savo žinias apie eterinius aliejus nusprendžiau pritaikyti ir augintinių priežiūrai. Šiuo metu eterinius aliejus savo šunų veislyne naudoju apsaugai nuo blusų ir erkių, kailio augimui skatinti, patalpoms dezinfekuoti ir blogam kvapui šalinti, tačiau tai tik keletas eterinių aliejų panaudojimo būdų. Šią natūralią priemonę pasitelkėme į pagalbą ir šunidžių kosuliui gydyti.

 

Šunidžių kosulys – tai kompleksinė (virusinė ir bakterinė) infekcija, kuri šunims sukelia viršutinių kvėpavimo takų uždegimą. Ši infekcija veislyne plinta labai greitai, ją sunku suvaldyti, ypač tuo atveju, kai šunų yra daug. Išbandę daugybę tradicinių būdų, gydymą medikamentais, supratome, kad turime ieškoti natūralių priemonių, padėsiančių užkirsti kelią šiai ligai. Pasitelkėme eterinius aliejus ir rezultatai pranoko mūsų lūkesčius. Ligą suvaldėme labai greitai, o profilaktiškai difuzoriuje garindami sukurtą eterinių aliejų mišinį užkertame kelią jai atsirasti.

 

Skleisdama savo patirtį ir rekomenduodama eterinius aliejus artimiesiems, draugams, kolegoms, nusprendžiau patikrintais receptais ir sukurtais produktais pasidalinti su visais, kurie tiki gamtos galia ir jos dovanomis. Taip atsirado ši aromaterapijos svetainė, kurioje rasite eterinių aliejų ir jų mišinių asortimentą sau, savo šeimai ir augintiniams.

Esu už natūralius gydymo būdus ir savo patirtimi patvirtinu, kad augalų galia leidžia būti sveikiems. Linkiu kiekvienam iš jūsų atrasti savo aromaterapijos kelią!

 

Su meile,

Janita

„Amelum“

Kvapų terapija iš gamtos

Žmogaus pažintis su augmenijos galia prasidėjo dar labai seniai… Renkant ir džiovinant žiedus, lapus ir kitas augalų dalis. Atradus išgavimo būdus, ypatinga gamtos dovana – eteriniai aliejai tapo neatsiejama puikios fizinės ir emocinės sveikatos dalimi. Būtent todėl, atsigręždami į praeitį, natūralius augalus, sukūrėme aromaterapijos produktų internetinę parduotuvę.

„Amelum“ filosofija – pakviesti į nepamirštamą aromaterinę kelionę. Kvapai yra galinga jėga, kuri sukelia prisiminimus, lydi svarbių akimirkų metu. Visi kvapai pagaminti tik iš aukščiausios kokybės ingredientų ir sukurti tam, kad kurtų pozityvią nuotaiką, gerą emocinę energiją. A – tai aromaterapija, melum – tai oras (iš lotynų k.). „Amelum“ – gydantis aromaterapinis oras, mažosios eterinių aliejų molekulės, susijungusios su oru ir suteikiančios neįtikėtiną naudą žmogui.

 

Vadovaudamiesi šiandieninėmis pasaulinėmis tendencijomis ir holistiniu požiūriu į sveikatą, siūlome tik švarius, natūralius, grynus produktus, sukurtus pasitelkiant gamtos teikiamas dovanas.

Mūsų vertybės:

 

Patikrinta kokybė

Produktams kurti naudojame tik patikrintus, kruopščiai atrinktus ingredientus, gaunamus iš patikimų partnerių.

100% iš gamtos

Visi „Amelum“ produktai pagaminti tik iš grynų, natūralių eterinių ir bazinių augalinių aliejų. Juose nėra jokių cheminių medžiagų.

Fizinė ir emocinė sveikata

Siūlydami natūralias, aukštos kokybės priemones siekiame užtikrinti kuo geresnę visos šeimos, o kartu ir augintinio fizinę bei emocinę būklę.

Pirmas sužinok apie Amelum naujienas